У Вашингтоні мешканцям роздадуть електронні маячки через сплеск автовикрадень

Мерія Вашингтона оголосила про старт пілотного проєкту, в рамках якого городяни безплатно отримають електронні маячки для встановлення в автомобілях.

Для отримання мітки знадобиться підтвердження місця проживання та адреси, яка відповідає відповідній території обслуговування поліції. Це, на думку адміністрації столиці США, допоможе швидше розкривати злочини з викраденнями авто, — заявила мер Вашингтона Мюріель Баузер у соціальній мережі X.

Відомо, що у міському проєкті щодо зниження кількості автокрадіжок за допомогою трекерів беруть участь власники машин із шести районів столиці, де спостерігається найбільша кількість крадіжок.

Як зазначили журналісти, безплатні трекери будуть видані на трьох різних заходах, запланованих з 7 по 9 листопада. Мешканці мають пред’явити документ, що підтверджує місце проживання.

Виконувач обов’язків начальника поліції Памела Сміт не уточнила, скільки міток буде роздано, але такі девайси зазвичай коштують близько 30 доларів за штуку, тому закликала усіх жителів Вашингтона «подумати» про те, щоб придбати їх самостійно.Нижче наведені дати роздачі маячків:

  • Tuesday, Nov. 7 from 4:30 p.m.-7:30 p.m.: 100 I St. SE (PSA 106)
  • Wednesday, Nov. 8 from 4:30 p.m.-7:30 p.m.: 1309 5th St. NE (PSAs 501 & 502)
  • Thursday, Nov. 9 from 4:30 p.m.-7:30 p.m.: 3200 Pennsylvania Ave. SE, Rear Parking Lot (PSAs 605 & 606)


На початку цього року генеральний прокурор округу Колумбія Браян Швальб закликав Національне управління безпеки дорожнього руху відкликати моделі Kia та Hyundai, у яких відсутні засоби захисту від крадіжок. MPD також пропонує безплатні замки на кермо всім, хто володіє моделлю Kia або Hyundai без належної протиугінної системи.


Читати також:

У США закликали перевірити Apple та Google на предмет стеження за користувачами

У Каліфорнії з’явилися на автомобілях електронні номерні знаки

Ford подав патент, що дозволяє автомобілям самостійно поїхати від власника

Сім автовиробників збудують 30 тисяч станцій зарядки електромобілів у США

Американець за допомогою «смарт-таблетки» знайшов злодія та влаштував йому вендетуСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *