Український гурт Бумбокс з концертами на шляху до Сполучених штатів

Бумбокс — один з найпопулярніших гуртів в Україні — невдовзі відправиться в тур США. Концерти відбудуться на початку березня у 6-ти містах Сполучених штатів і обіцяють бути незабутніми для фанів гурту.

Про заплановане турне повідомляється на офіційній Фейсбук-сторінці Бумбоксу.

До слова, офіційну Фейсбук-сторінку Бумбоксу вподобало більш ніж 301 тисяча інтернет-користувачів. А один з альбомів гурту отримав золотий статус і був розпроданий у кількості 100 тисяч екземплярів.

Квитки на концерт у своєму місті можна придбати онлайн:

4 березня Сан-Франциско https://bomond.com/…/boombox-usa-2022-tour-san-francisco
5 березня Сіетл https://bomond.com/events/boombox-usa-2022-tour-seattle
6 березня Лос-Анджелес https://bomond.com/events/boombox-usa-2022-tour-los-angeles
8 березня Маямі https://bomond.com/events/boombox-usa-2022-tour-miami
11 березня Нью-Йорк https://bomond.com/events/boombox-usa-2022-tour-new-york
12 березня Чикаго https://bomond.com/events/boombox-usa-2022-tour-chicago

У квітні 2005 року виходить перший альбом «Меломанія». Платівку учасники колективу записували в студії всього за 22 години, або 3 студійні зміни. В альбом увійшли 11 треків. У червні 2006 виходить другий альбом гурту Бумбокс — «Family бізнес». У треках нової платівки грають спеціально запрошені музиканти, і звучать такі інструменти, як банджо, фортепіано, слайд-гітара, бас, які органічно доповнили звучання групи.

З 2006 року зростає популярність колективу в Україні, де вони стають топовими артистами.

Музиканти раніше вже декілька раз відвідували США, зокрема у 2011 році Бумбокс відкриває тур по Америці та Канаді. Музиканти виступають у Філадельфії, Чикаго, Нью-Йорку, Торонто, Монреалі, Сан-Франциско, Ванкувері та Сіетлі.


Світлина: стокове фото

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *