В аеропортах США конфісковано рекордну кількість вогнепальної зброї

У 2021 році на контрольно-пропускних пунктах аеропортів у США було вилучено близько 5700 одиниць вогнепальної зброї, що є найвищим річним показником.

Про це повідомляє Управлінням безпеки транспорту (TSA), — пише інтернет-ресурс Dailymail.

Глава управління Девід Пекоске заявив, що попередній річний рекорд становив близько 4400 одиниць.

На думку глави Управління безпеки транспорту, така ситуація (із конфіскацією — авт.) є наслідком того, що американці дедалі частіше носять при собі зброю.

На думку Пекоске, дана тенденція ілюструє збільшення кількості вогнепальної зброї, яку носять із собою американці, що пов’язано з тривожністю на фоні пандемії.

В США авіапасажири можуть перевозити незаряджену вогнепальну зброю в літаку, але тільки в зареєстрованому багажі.

Відомство повідомляє, що у 2021 році було конфісковано 5674 одиниці зброї. Більшість зброї була заряджена боєприпасами, що становить близько 85% від загальної кількості.

Найбільше зброї було конфісковано в аеропортах Атланти, Далласа-Форт-Уерта та Х’юстона.

Згідно з правилами TSA, особам, які мають заряджену або незаряджену зброю з доступними боєприпасами, загрожує штраф у розмірі від 3 000 до 10 000 доларів США, а також кримінальне скерування до правоохоронних органів.

Штраф подвоюється для злісних правопорушників. Тих, хто в минулому приносив заряджену зброю можуть оштрафувати на суму до 13 910 доларів.Світлини: Transportation Security Administration (TSA).GOV

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *