В аеропортах США скасовують тисячі рейсів через масове зараження бортпрацівників 

Американські авіакомпанії United Airlines та Delta Air Lines скасувати понад 200 рейсів на свята через масове зараження бортпрацівників та пілотів.

United скасувала 120 рейсів, запланованих на п’ятницю, а Delta, що базується в Атланті, заявила, що анулювала близько 90 рейсів», — повідомляє Express.

Більшість скасованих рейсів здійснено 5-ма авіакомпаніями, в China Eastern скасували понад 1200 рейсів на вихідних, в Air China, United, Delta, Jet Blue та Lion Air також повідомили про велику кількість скасованих рейсів.

За словами авіаперевізників, причина колапсу в нестачі персоналу через стрімке поширення нового штаму Omicron.

На аеропорти США припало понад чверть усіх скасованих рейсів, серед лідерів United Airlines і Delta Air Lines.

Обидві компанії заявили, що зв’язуються з пасажирами, щоб ті не застрягли в аеропортах. У заяві United Airlines зазначається, що різке зростання кількості випадків зараження штамом  Омікрон по всій країні цього тижня вплинуло на льотні екіпажі та диспетчерів. Delta заявила, що вичерпала всі можливості та ресурси, включаючи зміну маршрутів та заміну літаків та екіпажів для виконання запланованих польотів, перш ніж скасувати авіарейси. Перевізник послався на потенційну негоду і вплив штаму Омікрон. 

Загалом, глобальні авіакомпанії скасували понад 4500 внутрішніх та міжнародних рейсів по всьому світу під час пікових різдвяних вихідних, а ще 11163 відкладено. Також було скасовано ще 747 рейсів, запланованих на неділю, 26 грудня.

У період з 30 грудня по січень Управління безпеки транспорту США очікує перевірку майже 20 мільйонів осіб.

В Delta пояснюють, що відповідно до американських обмежень будь-який член з команди бортпровідників, у якого виявлено позитивний тест на Covid, незалежно від того, чи вакцинований він чи ні, повинен ізолюватися на 10 днів і тому не може працювати.

Гендиректор Delta Ед Бастіан попросив главу Центрів США з контролю та профілактики захворювань скоротити з 10 до 5 днів терміни карантину для повністю вакцинованих осіб, які перехворіли на Covid. Це прохання підтримали американські цивільні авіакомпанії, а також торгова група, що представляє інтереси великих вантажних та пасажирських перевізників США.Світлина (Image: Getty)

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *