В американському штаті Оклахома виникла масштабна пожежа (+драматичний запис боротьби зі стихією)

Пожежна служба штату Оклахома в США отримала повідомлення, що вогонь поширився на будівельний майданчик готельних апартаментів на північному заході міста.

Пожежа сталася ввечері 8 лютого. Полум’я швидко охопило всі кімнати, і густий дим піднявся над будівлею на кілька десятків метрів.

На місце події прибуло декілька пожежних команд.

Діяльність служб координував керівник місцевої пожежної частини Бенні Фулкерсон, який повідомив, що в результаті інциденту ніхто не постраждав.

Зазначається, що житловий комплекс площею 325 квартир і 400 000 квадратних футів оцінено в 65 мільйонів доларів, будинок згорів вщент. Відкриття комплексу планувалося навесні.

Боротьба зі стихією тривала понад чотири години, до ліквідації було залучено понад 80 вогнеборців. Вогонь завдав значних пошкоджень конструкції. Матеріал, з якого виготовлено дах, сприяв швидкому поширенню полум’я, що ускладнювало дії вогнеборців.


Світлина: Shutterstock

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “В американському штаті Оклахома виникла масштабна пожежа (+драматичний запис боротьби зі стихією)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *