В McDonald’s оголосили про масштабні скорочення персоналу у всіх країнах

Генеральний директор McDonald’s Кріс Кемпчинський оголосив про плани скоротити корпоративний персонал. Масові скорочення проводять також Amazon, Facebook і Salesforce. Всьому виною — світовий економічний спад. Щодня роботу втачає в цих компаніях понад 1600 осіб.

Генеральний директор McDonald’s Кріс Кемпчинський оголосив про плани скоротити корпоративний персонал наприкінці цього року, щоб допомогти бізнесу зростати», — повідомляє Dailymail.

Про це стало відомо зі службового листа голови мережі ресторанів швидкого харчування співробітникам, де Кемпчинський попереджає, що компанія прийматиме важкі рішення.

«У McDonald’s працюють близько 200 000 осіб по всьому світу на корпоративних посадах та в ресторанах, що належать компанії, причому близько 75% з них розташовані за межами США. Мережа розпочне звільнення у квітні 2023 року», — йдеться у листі Кемпчинського.

За його словами, скорочення робочих місць не призведе до економії грошей, але допоможе зростанню фірми та дасть можливість сфокусуватися на бізнесі. У документі наголошується, що керівництво McDonald’s проведе оцінку ролі співробітників та рівня штатного розкладу у підрозділах компанії.

Бургерний ресторан зі штаб-квартирою в Чикаго управляє 40 000 ресторанами у більш ніж 160 країнах із загальним штатом у 2 млн співробітників. Близько 13 000 із цих місць перебувають у Сполучених Штатах. Як повідомляє видання, таке рішення чиказького бургерного гіганта пов’язане з боротьбою з інфляцією та майбутньою рецесією. Новина з’явилася, коли безліч великих фірм — насамперед у технологічному секторі — також оголосили про масові скорочення на тлі побоювань, що США поринуть у рецесію цього року.

1600 працівників звільняють на день у компаніях Кремнієвої долини

Amazon, Facebook і Salesforce очолили список за кількістю звільнених високооплачуваних технічних співробітників через економічний спад у Кремнієвій долині», — передає Breitbart News.

Згідно зі звітом Layoffs.fyi, з початку 2023 року у високотехнологічних компаніях, чиї штаб-квартири розташовані в штаті Каліфорнія, відбулося різке зростання кількості звільнень, у середньому щодня роботу втрачають 1600 технічних працівників. За статистичними даними, лише за 15 днів грудня 2022 року 91 технологічна компанія по всьому світу звільнила 24 151 співробітника, що становило близько 15,6 % від 154 256 працівників.

З листопада 2022-го по січень 2023 року антирейтинг очолили компанії Amazon, Facebook (перейменована в Meta) та Salesforce, які звільнили 18 тисяч, 11 тисяч та 8 тисяч співробітників відповідно.

Генеральний директор Salesforce Марк Беніофф пояснив, що причиною скорочення працівників його компанії став економічний спад через надто велику кількість персоналу, набраного у період пандемії та зростання доходів фірми.

Зі скороченням персоналу зіткнулася не лише технологічна індустрія США. Один із найбільших у світі інвестиційний банк Goldman Sachs минулого тижня розпочав звільнення 3 тисяч співробітників по всьому світу, а міжнародна інвестиційна компанія BlackRock скоротила до 500 посад.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “В McDonald’s оголосили про масштабні скорочення персоналу у всіх країнах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *