Последние новости
В Мериленді дітям пропонують читати книги про ЛГБТ

Черговий скандал спалахнув у США. Батьки озброїлися проти шкільних чиновників.

У четвер федеральний суд у Мериленді ухвалив, що батьки не можуть забороняти своїм дітям читати книги зі змістом ЛГБТК+ у школах округу Монтгомері.

У справі Тамер Махмуд проти Моніки Б. Макнайт батьки прагнули відновити політику MCPS, яка дозволяла б їм забороняти своїм дітям читати та обговорювати книги з персонажами ЛГБТК+ у початкових школах. Батьки стверджували, що зміст цих книг є формою ідеологічної обробки, яка порушує релігійні переконання їхніх сімей.

Fox News повідомляє, що шкільний округ округу Монтгомері в Мериленді змушує дітей вивчати книги з ЛГБТК як обов’язкове читання і позбавляє батьків права знати про те, що відбувається в школах з програмою навчання.


Зазначається, що округ склав «Список читання для ЛГБТК» як обов’язкову частину своєї навчальної програми з англійської мови та мистецтва. При цьому шкільні чиновники вирішили, що батькам більше не потрібно буде повідомляти, які книги будуть включені до списку.

Вказано, що «учні та сім’ї не можуть відмовитися від використання будь-яких навчальних матеріалів». При цьому вчителі не надсилатимуть батькам листи з інформацією про те, які книги вивчатимуть учні.

Батьки обурені, оскільки вважають, що влада нав’язує гендерну ідеологію маленьким дітям.

Вони вважають, що рівень шкільного навчання швидко падає. За останніми даними, лише 31% дітей можуть скласти іспит з математики.

Проти «одурманювання» дітей виступили Християнська рада з американо-ісламських відносин (CAIR) та Мусульманська рада округу Монтгомері.

У заяві йдеться, що «вводячи уроки та матеріали на сексуальну тематику як частину шкільної програми без попереднього повідомлення батьків, можливості відмови або іншого розумного релігійного пристосування, шкільна рада порушує права батьків та опікунів та порушує закон штату Мериленд, який вимагає, щоб батьки або опікуни мали змогу забороняти навчати дітей предмету «Сімейного життя та людської сексуальності».

Раніше батьки на знак протесту змушували слухати шкільних чиновників уривки з таких книг, внаслідок чого з’ясувалося, що чиновники не мають уявлення про зміст книг.

Книги про ЛГБТК+, додані до навчальної програми округу, включені до класів від дошкільного до восьмого та містять посилання на гей-паради та гендерний перехід.

Читати також:

Окремо усиновлені діти в родині зі США випадково дізналися, що вони рідні брат та сестра

Скільки коштує в США зібрати дитину до школи

14-річний вундеркінд отримав роботу в SpaceX Маска: хто він, як йому це вдалося

У розпалі літа американськими містами проходять середньовічні ярмарки

Джерело: Fox News

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *