В прокат США вийшов новий фільм про українського снайпера (+Тизер)

Снайпер позивний Ворон знято на реальних подіях, у головній ролі Антон Чехов, який зараз також воює на передовій. Шукайте показ за місцем вашого проживання в обраних кінотеатрах США. У Чикаго показ з 1 липня.

Вже була премʼєра фільму “Снайпер. Білий Ворон” у країнах Балтії, частину коштів, зібраних із продажу квитків, буде передано на потреби ЗСУ. З першого липня стрічка вийде у країнах Північної Америки. Коли вийде в Україні не відомо.


Дивіться тизер фільму “Снайпер. Білий Ворон”.

Фільм Мар’яна Бушана «Снайпер. Білий Ворон» заснований на реальних подіях та розповідає про перебіг російсько-української війни на Сході України, яка почалася у 2014 році й триває дотепер. Сьогодні, коли понад два місяці Росія веде кровопролитну повномасштабну війну на території України, цей фільм набуває нового змісту.

До початку воєнних дій на Донбасі життя Миколи було помірним та спокійним. Разом із дружиною він відмовився від благ цивілізації та жив сам на сам із природою. Але з приходом війни звичний життєвий устрій змінюється кардинально – війна не шкодує ні сильних, ні слабких. Після втрати коханої та ненародженого первістка, Микола вступає в добробат, де проходить навчання та долучається до лав снайперів. Так народжується Білий Ворон.

Сьогодні історія головного героя близька багатьом українцям, які вирішили стати на захист своєї Батьківщини й, відкинувши минуле, взяли зброю до рук. Жоден не залишається осторонь. Саме зараз Антон Чехов, що виконав у фільмі головну роль, та Роман Семисал, виконавець ролі комбрига, захищають Україну на передовій.

Режисер – Мар‘ян Бушан, автори сценарію – Мар‘ян Бушан та Микола Воронін, оператор – Костянтин Пономарьов. Продюсер – Артем Денисов. У ролях: Павло Алдошин, Марина Кошкіна, Андрій Мостренко, Роман Семисал, Олег Драч, Роман Ясіновський, Олег Шульга.

Фільм створено компанією UM Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Бюджет ₴ 29 933 215. Дистриб’ютор – Film.ua Distribution.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “В прокат США вийшов новий фільм про українського снайпера (+Тизер)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *