Последние новости
В штаті Міннесота 200 людей врятували з плавучої брили льоду (+ФОТО)

У Міннесоті успішно завершено масштабну операцію з порятунку рибалок-аматорів підводного лову, що застрягли на величезній крижині, що відкололася від берега Верхнього Червоного озера.

Про це повідомляє BELTRAMI COUNTY SHERIFF’S OFFICE FACEBOOK.

Офіс шерифа поділився деякими фотографіями порятунку, назвавши це надзвичайно небезпечною ситуацією. Також попередили людей, щоб вони уникали прогулянок льодом.

Врятувати в результаті вдалося всіх – загалом із крижини було знято близько 200 осіб. Так багато – оскільки стався інцидент у найпопулярнішому у зимових рибалок місці, де для них фактично організовано спеціалізований курорт підлідної риболовлі JR’s Corner.

В офісі місцевого шерифа розповідають, що рушив лід дуже повільно і непомітно: захоплені своїм заняттям рибалки далеко не одразу виявили, що від берега їх відокремлює смуга води завширшки кілька метрів.

Про те, щоб подолати цю невелику, на перший погляд, відстань водою, не могло бути й мови: вода в озері абсолютно крижана, а глибина в цих місцях перевищує 25 метрів.

У пресрелізі, розісланому офісом шерифа округу Белтрамі, уточнюється, що приблизно за пів години до полудня за місцевим часом відразу кілька рибалок із крижини, що відкололася, зателефонували в службу порятунку 911. Вже за три години рятувальники евакуювали з крижини всіх рибалок до одного, перекинувши через полин дерев’яний місток.

За словами місцевих жителів, час від часу у міжсезоння подібні інциденти на озері трапляються, тож рибалки не стали панікувати, а спокійно дочекалися допомоги.

«На початку сезону лід дуже непередбачуваний, – попереджають в офісі шерифа. – Під час руху по льоду слід дотримуватися крайньої обережності та постійно перевіряти товщину крижаного покриву».

Більш менш впевнено починати ходити по застиглому озеру рибалкам рекомендується не раніше, ніж товщина льоду досягне приблизно 10 см. Тому, хоча курорт і відкрився минулого тижня, у понеділок та вівторок на лід рибалок не випускатимуть, щоб персонал міг переконатися у міцності крижаного покриву.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *