Последние новости
В США за винагороду 10 мільйонів доларів розшукують групу російських хакерів

У рамках програми Rewards for Justice Державний департамент США пропонує 10 мільйонів доларів за інформацію, що може допомогти ідентифікувати шістьох російських військових, які були причетні до небезпечних кібератак на інфраструктуру США та ЄС.

Розшукувані росіяни, Юрій Андрієнко, Сергій Детистов, Павло Фролов, Анатолій Ковальов, Артем Очиченко і Петро Пліскін, відповідатимуть за кібератаки на американську інфраструктуру”, — повідомляє CNBC у середу, 27 квітня.

Шестеро офіцерів працюють у відділі кібербезпеки 74455 Центрального розвідувального управління Росії (ГРУ), також відомі як Піщаний хробак, Телеботи, Ведмідь Вуду та Залізний вікінг.

Російські офіцери збиралися розпочати масштабну кібератаку в США.

Як повідомляє Держдепартамент, шість хакерів у червні 2017 року здійснили кібератаку за допомогою шкідливого програмного забезпечення NotPetya в США та в ЄС. Внаслідок злому постраждали мережа лікарень у Пенсільванії, велика американська фармацевтична компанія та інші підприємства приватного сектору США. У Держдепі підкреслили, у зв’язку з кібератакою країна зазнала збитків у майже мільярд доларів.

Жертвами нападу також стали компанії, що працюють у Польщі. Після цього було скликано перше засідання Урядової групи з кризового управління.

Серед злочинів хакерів, The Record перелічує кібератаку, яка призвела до відключення системи вимірювання радіації Чорнобильської АЕС від мережі, зараження комп’ютерів організаторів Зимових Олімпійських ігор 2018 року в Пхьончхані та атаки на французькі організації, які підтримують президента Еммануеля Макрона. Іншими об’єктами кібератак були, зокрема, Грузія, Південна Корея, Нідерланди та Великобританія.

Одного з розшукуваних хакерів — Анатолія Ковальова, Міністерство юстиції звинувачувало у проникненні в організації, пов’язані з адмініструванням президентських виборів у США 2016 року.

Розвідка США передає, що Росія може почати нову кібератаку в помсту за підтримку України.

Державний департамент оголосив про винагороду після того, як розвідувальна група Five Eyes попередила, що розшукувані офіцери можуть здійснити ще одну атаку на інфраструктуру США в помсту за допомогу Україні зі зброєю.Світлина: ілюстративне фото з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *