В Україні загинув ще один американський журналіст

На Київщині загинув 55-річний оператор американського телеканалу Fox News П’єр Закршевський. Автомобіль знімальної групи потрапив під обстріл у селі Горенка, розташованому між Гостомелем та Києвом.

Смерть співробітника телеканалу підтвердила генеральний директор Fox News медіа Сюзанна Скотт.

«П’єр був фотографом та оператором зон бойових дій. Він висвітлював для «Фокс» майже всі міжнародні події від Іраку до Афганістану та Сирії. Його пристрасть та талант журналіста не мали собі рівних», – сказала вона.

«Жахливі новини: оператора телеканалу Fox News П’єра Закршевського було вбито в результаті тієї ж атаки, під час якої було поранено кореспондента Бенджаміна Холла. Я працював з П’єром багато разів по всьому світу. Він був чудовою людиною. Від щирого серця посилаю свої молитви дружині П’єра та його родині», — сказав ведучий програми новин телеканалу Джон Робертс.

Про поранення кореспондента Бенджаміна Холла повідомляв на вчорашньому брифінгу речник Пентагону Джон Кірбі. Як з’ясувалося, обидва співробітники Fox News були в одній машині. Разом із ними їхала й українська журналістка Олександра Кувшинова. Вона померла від поранень. Хол залишається у лікарні, йому ампутували частину гомілки.

П’єр Закршевський став другим американським журналістом, який загинув в Україні. 13 березня у місті Ірпінь Київської області російські військові вбили 51-річного кореспондента видання «Нью-Йорк таймс». Ще два журналісти зазнали поранень.


Світлина: відкриті соціальні мережі

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *