Вартість життя в США зростає: американці заборгували 15 трильйонів доларів

Американці все більше і більше витрачають на житло, їжу, газ, транспорт, медичне обслуговування, а також беруть позики та влізають в борги.

Для середньостатистичної сім’ї річний бюджет, станом на сьогодні, становить 155 622 долари. І дохід не встигає за зростанням вартості життя.

«За останні два роки середній дохід знизився на 3 відсотки, тоді як вартість життя зросла майже на 7 відсотків, частково через збільшення витрат на житло та медичне обслуговування», – зазначає інфоресурс Dailymail.

Згідно з опитуванням NerdWallet, понад три чверті (78%) американців отримали грошову допомогу у зв’язку з пандемією Covid-19. Вони призначили кошти, серед іншого, на придбання предметів першої необхідності або щоб погасити борги. Попри державну допомогу борг за кредитними картками у жителів США продовжує зростати. Збільшується також іпотечна заборгованість за авто та студентські кредити.

«Останні півтора року були важкими для мільйонів американців, які втратили роботу. Зараз ми маємо справу зі зростанням витрат на найнеобхідніше: харчові продукти, житло, паливо, транспорт та медичне обслуговування. Багатьом людям важко оплатити витрати», — сказала Сара Ратнер, яку цитує Dailymail, експерт з кредитних карт NerdWallet.

У сукупності американці винні різним кредиторам 15 трильйонів доларів. У порівнянні з минулим роком це на 6,2% більше.

Як і передбачалося, більше не буде федеральних заходів з подолання пандемії, таких як розширена допомога по безробіттю та безвідсоткові кредити.

З позитивного, у 2022 році в США очікується ріст заробітної плати.

За прогнозами некомерційної організації Conference Board (CB), яка займається наданням своїм членам важливих новин з економічних питань, цього року у більшості компаній відбудеться підвищення заробітної плати на 3,9 відсотка усім працівникам, в тому числі новачкам та стажистам. Це найвищий показник з 2008 року.

Dailymail повідомляє, ті хто найбільше цього потребує, все ще можуть отримувати пільги від найбільшої федеральної програми продовольчої допомоги (SNAP). Підтримка також доступна для орендарів, які мають заборгованість з орендною платою. Вашингтон також оголосив, що відкладе зобов’язання виплатити федеральні студентські позики до травня місяця цього року.
Світлина: Shutterstock

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *