Ветеран повітряних сил США зібрав 100000$ для ЗСУ та  зробив собі тату «I’am Ukrainian» 

«Я американський громадянин, який вирішив будувати своє життя за прикладом народу України. У 2022-23 роках волелюбні громадяни світу – усі українці», — пояснив це так.

Раніше Марк Дж. Ліндквіст зі штату Південна Дакота провів Різдво у наметі при -20°, щоб зібрати кошти на підтримку українців. Свою акцію він назвав «Operation: Sleep Out».  

Під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну ветеран Повітряних сил США заснував волонтерську організацію. Він закликає усіх небайдужих приносити допомогу за її адресою або перераховувати кошти на рахунок. У своєму блозі в Twitter він публікує фото і звіти. 

Американський ветеран вже зібрав майже 100 тисяч доларів для ЗСУ та нещодавно відвідав Вінницю. Військовий льотчик їздить українськими містами, які постраждали через росіян, щоби потім розказати про все американцям. Таким чином він сподівається привернути увагу співгромадян до війни в Україні та зібрати кошти для українських захисників.


Читати також

Морський піхотинець із США навчає українців як надавати першу допомогу

Доброволець із США: Я приїхав захистити вільну країну (+Відео)

Доброволець із США Васкес продає все своє майно для України та воює у складі українського підрозділуСвітлина: соціальні мережі / Mark J. Lindquist 

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *