Військові США провели складну рятувальну операцію, щоб врятувати життя 12-річному хлопчику на круїзному лайнері

12-річний Ейден з родиною перебував на борту круїзного лайнера «Карнавал Венеція», який прямував з Карибського моря до Нью-Йорка. За 650 кілометрів до американського узбережжя у хлопчика раптово з’явилися гострі болі в животі. Лікар, присутній на судні, припустив, що в Ейдена почалася «перфорація кишківника» — стан, за якого вміст кишківника потрапляє у черевну порожнину. Хлопцю терміново потрібна була операція, але лайнер мав прибути лише через 17 годин.

Капітан судна повідомив про ситуацію ВПС США, ті відреагували блискавично: у повітря підняли два вертольоти з медичним персоналом. Оскільки через відстань у них могло закінчитися паливо, вертольоти супроводжували два транспортні літаки — рятувальники дозаправлялися над Атлантикою.

Щоб заощадити час, круїзний лайнер змінив курс і попрямував назустріч рятувальникам. Ейдена та його маму підняли на борт вертольота за допомогою лебідки та негайно доправили до лікарні. Як розповіли очевидці, пасажири лайнера аплодували та вигукували «Ура!».

«Дивовижно, наскільки злагоджено пройшла ця рятувальна операція. Школяр опинився в лікарні вже за кілька годин», — розповів телеканалу ABC підполковник Дейв Андервуд.

Після операції стан Ейдена покращується, а його мама висловлює «величезну вдячність усім, хто доклав зусиль для порятунку її сина».

Інцидент демонструє високий рівень професіоналізму військових льотчиків та готовність оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, навіть у віддалених районах. Завдяки скоординованим діям вдалося вчасно провести складну рятувальну операцію і зберегти життя дитині.

Джерело та світлина: Bild

Читати також:

Чудесний порятунок: зниклих у Тихому океані моряків знайшли на крихітному острові

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *