Последние новости
Вілла Юрського періоду в Аризоні (+Фото)

Ідея будинку у вигляді кісток динозавра прийшла до архітекторів кілька років тому, і вони вирішили попрацювати над нею та випустити до прем’єри третьої частини фільму «Світ Юрського періоду».

Давид і Мері Джилавян: «Ми є великими шанувальниками фільму «Парк Юрського періоду» протягом десятиліть, оскільки, динозаври по своїй природі абсолютно фантастичні та неймовірні тварини! З перших переглядів фільму в дитинстві ми мріяли стати палеонтологами та шукати скам’янілості. Ми виросли, але любов до динозаврів і скам’янілостей залишилася з нами».


Архітектори назвали проєкт «Вілла Юрського періоду», конструкція схожа на кістки динозавра серед розкопок. Основними елементами будівлі є залізобетонні конструкції, збудовані у вигляді кісток.

Простір між конструкціями закритий склом. Частина рельєфу йде усередину будівлі. Весь інтер’єр являє собою довгий простір, розділений на кілька зон: вітальню та їдальню, виставкові коридори та спальні.

У будинку багато предметів з оригінальним дизайном, таких як кам’яний стіл зі шматком скелі, стільці у вигляді перевернутого черепа трицератопса, люстра у вигляді кісток, свічники у вигляді шпильок. Також в інтер’єрі є стіни зі скам’янілістю та безліч копій скелетів та черепів динозаврів. Загалом цей будинок зроблений як музей.


Світлини з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *