Випадки народження дітей із патологіями мозку через коронавірус виявили в США

У США двоє дітей народилися з ушкодженнями мозку через коронавірус, яким перехворіли їхні матері під час вагітності.

Про це йдеться у дослідженні Університету Miami Health System та Медичної школи Міллера при Університеті Маямі.

Повідомляється, що в обох новонароджених спостерігалися судоми, мікроцефалія та затримка у розвитку. Тест на Covid-19 у немовлят був негативним, але показник кількості антитіл дуже високим. На думку вчених, це свідчить про те, що в організм дітей через плаценту матері проникли антитіла або сам вірус.

За даними дослідження, матері обох дітей заразилися коронавірусом під час другого триместру вагітності та потім одужали. Але одна з них повторно захворіла у третьому триместрі. Плаценти обох жінок взяли на аналіз та виявили патологічні зміни, викликані Covid-19.

Одне немовля із двох дітей народилося недоношеним – на 32-му тижні вагітності. У немовляти спостерігалися проблеми з диханням та судоми, тому його під’єднали до апарату штучної вентиляції легень та призначили протиепілептичні препарати. Через три місяці дитину виписали з лікарні, незабаром у неї припинилися судоми. Однак після цього дитину кілька разів госпіталізували через проблеми у розвитку та часте ураження легень внаслідок респіраторних інфекцій.

У віці 13 місяців дитина померла в лікарні, куди її привезли через інфекцію верхніх дихальних шляхів. При розтині мозку виявили нестачу білої речовини та наявність гіпоксії.

У іншої дитини відразу після народження спостерігалися судоми та періодична зупинка дихання. Немовляті також призначили антибіотики через передбачуваний сепсис. Дитину виписали з лікарні у віці п’яти тижнів. Після цього його кілька разів госпіталізували через судоми та респіраторні інфекції.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Випадки народження дітей із патологіями мозку через коронавірус виявили в США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *