Вирок для Хантера Байдена: Що далі?

У вівторок присяжні визнали Хантера Байдена, сина президента США, винним за трьома пунктами звинувачення у федеральній справі, пов’язаній із незаконним володінням вогнепальною зброєю. Тепер судді належить визначити міру покарання для сина чинного президента.

Хантер Байден був засуджений за два пункти про надання неправдивих відомостей при заповненні федеральної форми на придбання вогнепальної зброї, стосовно свого вживання наркотиків, а також один пункт про незаконне володіння зброєю протягом 11 днів.

Ці три злочини можуть потягнути до 25 років ув’язнення та штраф у розмірі 750 тисяч доларів. Однак чи буде справді ув’язнений син президента — питання, яке ще належить вирішити суду. Судячи з усього, саме відмова від угоди про визнання провини минулого року й призвела до цього судового процесу.

Суддя Меріеллен Норейка попередньо оцінила, що вирок буде винесено через 120 днів після засудження. Вона має врахувати низку факторів, зокрема той, що для Хантера Байдена це перша судимість.

Деякі правники вважають, що хоч рік-два ув’язнення можливі, максимального терміну для президентського сина вимагати навряд чи будуть. Адже за такими звинуваченнями рідко доводять справи до суду — зазвичай обвинувачені йдуть на угоду про визнання провини.

Спеціальний прокурор Девід Вісс, який вів справу проти Хантера Байдена, запевнив, що ніхто не стоїть над законом, однак підсудний також не повинен бути покараний суворіше, ніж будь-який інший громадянин у подібній ситуації.

Хоча теоретично президент Байден міг би помилувати сина, минулого тижня він заявив, що цього не робитиме. Водночас Хантер Байден імовірно оскаржуватиме вирок, посилаючись на Другу поправку щодо права на володіння зброєю.

У своїй заяві президент пообіцяв поважати рішення суду, яким би воно не було. Попри численні звинувачення на адресу Хантера Байдена, його батько завжди підкреслював, що ніхто не повинен ставати над законом.

Джерело: CBS News

Читати також:

Хантер Байден з’явиться на допиті 28 лютого, кажуть республіканці Палати представників

Секретна служба знайшла сотні документів щодо покупки зброї Хантером Байденом

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *