Вісім осіб загинули під час фестивалю в Техасі

У п’ятницю ввечері, 5 листопада в американському місті Х’юстон, штат Техас, на концерті репера Тревіса Скотта виникла паніка, натовп ринувся до сцени. В результаті тисняви вісім осіб загинули, близько 300 отримали поранення різного ступеня важкості.

Щонайменше вісім людей загинули та кілька сотень отримали поранення на відкритті фестивалю Astroworld в Техасі, під час концерту Тревіса Скотта. У заході взяли участь близько 50 тисяч осіб. Паніка спалахнула після того, як натовп почав скупчуватися перед сценою», — передає інфоресурс CNN.

Сюжет про трагедію можна переглянути в записі на  Facebook-сторінці CNN — https://fb.watch/9867k0_XI0/

Одинадцять осіб були госпіталізовані та реанімовані, вісім померли. Понад 300 людей отримали поранення.


Начальник пожежної охорони Х’юстона Семюель Пенья повідомив, що трагічні події почалися о 21:15 за місцевим часом (4:15 в Україні). «Натовп почав тиснутися до передньої частини сцени, і люди запанікували», — сказав він. Семюель Пенья додав, коли учасники концерту зрозуміли, що деякі з них постраждали, то ще більше запанікували. Реперу Тревісу Скотту довелося кілька разів переривати свій концерт і просити охорону вивести поранених.

Організатори призупинили концерт, коли з’ясувалося, що багато людей постраждало. Другий день фестивалю скасували у зв’язку з трагедією. Правоохоронці встановлюють, хто винен у смертельній тисняві.


Репер Тревіс Скотт зробив заяву про трагедію на Astroworld


Тревіс Скотт зробив офіційну заяву в соцмережах, в якій згадав про трагедію. Вся ситуація його дуже шокувала.


«Мої молитви звернені до сімей і всіх тих, кого торкнулося горе, що сталося на фестивалі Astroworld. Виражаю департаменту поліції Х’юстона повну підтримку в розслідуванні інциденту, оскільки загинули люди. Я співпрацюю з громадою Х’юстона, щоб підтримати сім’ї, які потребують допомоги. Дякую поліції Х’юстона, пожежній службі та NRG Park за підтримку. Я люблю вас всіх”, –
Світлина: Pixabay

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *