Виступ Байдена у Варшаві про війну в Україні: основні тези (+Відео)

У суботу, 26 березня, президент США Джо Байден виступив із промовою у Варшаві. Насамперед його звернення стосувалося війни в Україні.

Головні заяви американського лідера з посиланням на трансляцію його виступу на YouTube.

1. Байден підтвердив, що США на боці України: «Я хочу, щоб ви знали ми з вами, Америка з вами!»

2. Заходу слід готуватися до «довгої майбутньої боротьби» між демократією та автократією: «Зараз Україна – на передовій лінії у боротьбі за демократію та за свободу».

3. Байден спростував розширення НАТО: «Неправда, що ми маємо намір розширювати НАТО. Це брехня, яку поширює Росія».

4. В результаті антиросійських санкцій економіка Росії впала наполовину, а рубль нічого не вартий. У цьому росіяни мають звинувачувати Путіна. Те, що вже сталося у Росії – велика гуманітарна катастрофа.

5. Байден застеріг Путіна від нападу на країни НАТО: «Країни НАТО — одне ціле, тому Путін не повинен навіть думати атакувати їх».

6. Байден зазначив, що США пропонували Кремлю реальні варіанти стабілізації ситуації, проте російська влада їх відкинула, а також стверджували: «Ні, це тільки навчання, ми не збираємося нападати».

7. «Путін не повинен залишитись при владі!», — заявив Джо Байден в своїй промові.

Світлина: відкриті соціальні мережі


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *