Последние новости
Витрати бюджету США наступного року становитимуть $1,7 трлн.

Витрати на оборону заплановані у розмірі 858 млрд доларів. Узгоджений законопроєкт передбачає, зокрема, виділення додаткових 44,9 млрд доларів на підтримку України та партнерів США по НАТО.

Американські законодавці, які брали участь у двопартійних переговорах, представили законопроєкт про бюджет наступного року, який передбачає витрати на загальну суму 1,65 трлн доларів.

Законопроєкт включає оборонні витрати в розмірі 858 млрд доларів, а також витрати, не пов’язані з обороною, у 773 млрд доларів, — повідомляє The Wall Street Journal.

Конгресу необхідно провести законопроєкт через обидві палати на цьому тижні, щоб уникнути призупинення роботи уряду, фінансування якого схвалено терміном до 23 грудня включно.

Закладений законодавцями оборонний бюджет на 10% більше, ніж у поточному році, і перевищує суму, яку запросив президент США Джо Байден на 45 млрд доларів. Не оборонна частка бюджету вища за рівень цього фінроку на 6%.

Узгоджений законопроєкт передбачає, зокрема, виділення додаткових 44,9 млрд доларів на підтримку України та партнерів США по НАТО, а також 40,6 млрд доларів на боротьбу з наслідками стихійних лих. Крім того, він передбачає внесення змін до закону про підрахунок голосів на виборах у США від 1887 року, розширює заборону використання програми TikTok на урядових пристроях і продовжує дедлайн для отримання авіаконцерну Boeing Co. схвалення регуляторів для двох нових версій літака 737 MAX«, — зазначає WSJ.

Загалом бюджет передбачає витрати на 1,65 трлн доларів порівняно з 1,5 трлн доларів цього фінроку.

У Білому домі вже заявили, що підтримують законопроєкт і закликали Конгрес ухвалити його у найкоротші терміни.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Витрати бюджету США наступного року становитимуть $1,7 трлн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *