Візит держсекретаря США Ентоні Блінкена в Україну: США виділять Україні додаткові $300 млн у 2022 році

США продовжуватимуть підтримувати Україну та виділять додаткові $300 млн у 2022 році.

Про це в середу, 19 січня, заявив американський державний секретар Ентоні Блінкен.

«Ми продовжуватимемо підтримку, яка включає оборонну допомогу та допомогу з безпеки. Така підтримка надається з обох партій США. Це було очевидно під час візиту делегації сенаторів учора, а також під час візиту делегації Палати представників у грудні», — сказав він на прес-конференції з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою у Києві, трансляція якої велася на сторінці Держдепу у Twitter.

На день раніше в Держдепартаменті США заявили, що Вашингтон продовжить відправляти Україні військову допомогу для зміцнення її обороноздатності, нові поставки відбудуться найближчими тижнями.

Як повідомлялося, наприкінці грудня 2021 року президент США Джозеф Байден підписав оборонний бюджет США на 2022 фінансовий рік», — інформує прес-служба Білого Дому. Серед іншого документ передбачає продовження Ініціативи зі сприяння безпеці України (USAI) та виділення $300 млн у рамках цієї програми – на $50 млн більше, ніж минулого року.Світлина: https://www.facebook.com/usdos.ukraine

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *