Візит Джолі в Україну: пішки в кафе, потім бігом у бомбосховище

Оскароносна голлівудська актриса приїхала в Україну з гуманітарною метою як посол доброї волі ООН. Разом із колегами акторка займається допомогою біженцям.

Офіційно візит Джолі до України не анонсувався. Сама актриса, яка з перших днів війни писала про війну в Україні в соцмережах, поки що не повідомляла про своє прибуття до країни.

У середині квітня акторка, як посол доброї волі Управління верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців відвідувала в італійській лікарні дітей, яких вивезли із території України.

Анджеліна Джолі, яка перебуває зараз в Україні, встигла не тільки скуштувати місцеву випічку на районі Сихів у “Львівських круасанах”, але й сповна відчути жах повітряної тривоги. В інтернеті з’явилися відеокадри, на яких голлівудська знаменитість поспішає у бомбосховище на залізничному вокзалі Львова.

В одному з медзакладів актриса відвідала дітей, які постраждали від ракетного удару РФ по вокзалі у Краматорську. Крім того, Джолі відвідала й школу-інтернат. Спілкувалася та фотографувалася з вихованцями.

Свій візит до Львова акторка поки офіційно не коментувала.

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Візит Джолі в Україну: пішки в кафе, потім бігом у бомбосховище

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *