Візит невролога до Білого дому викликає питання щодо стану здоров’я Джо Байдена

За повідомленням The New York Post, на початку року Білий дім відвідав провідний невролог доктор Кевін Каннард з Медичного центру Волтера Ріда у Вашингтоні. Згідно з секретними журналами відвідувань, Каннард зустрічався з особистим лікарем президента Байдена Кевіном О’Коннором. На зустрічі також був присутній кардіолог Джон Е. Етвуд.

Доктор Каннард є експертом з хвороби Паркінсона і майже 20 років пропрацював у Медичному центрі Волтера Ріда. З 2012 року він працює неврологом у медичному підрозділі Білого дому. Його остання наукова стаття, опублікована в серпні 2023 року, присвячена раннім стадіям хвороби Паркінсона.

Конгресмен Ронні Джексон вважає, що зустріч могла стосуватися здоров’я президента Байдена. О’Коннор, який є офіційним лікарем Байдена з січня 2021 року, під час щорічного медогляду в лютому дав позитивний висновок про стан здоров’я президента, зазначивши, що неврологічне обстеження виключило хворобу Паркінсона.

Однак Джексон стверджує, що особистий лікар президента та члени родини намагаються приховати погіршення когнітивного здоров’я Байдена. Після невдалих для Байдена дебатів 27 червня Джексон заявив, що президент, ймовірно, страждає на «когнітивне захворювання», і закликав його піти у відставку.

Професор геріатричної психіатрії Університетського коледжу Лондона Роб Ховард вважає, що у президента Байдена є багато симптомів, які можуть вказувати на хворобу Паркінсона. За словами Ховарда, «коливання уваги, міміка та хода» президента викликають занепокоєння щодо його здоров’я.

Ця інформація викликала широкий резонанс у США та за їх межами, піднімаючи питання про прозорість щодо стану здоров’я високопосадовців та їхню здатність виконувати свої обов’язки. Водночас офіційні представники Білого дому поки що не прокоментували ці повідомлення.

Джерело: Bild

Читати також:

Байден не збирається знімати свою кандидатуру з президентських перегонів

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *