Влада Нью-Йорка виділила $21 мільйон на підтримку українських біженців

Станом на грудень 2022 року близько 14 000 українців приїхали до Нью-Йорка за програмою Uniting for Ukraine. Багато хто звернувся до служб допомоги за житлом та роботою.

Губернатор Нью-Йорка Кеті Хочул оголосила про виділення понад $21,4 мільйона, що підуть у фонди 17 служб по всьому штату, які підтримують українців.

«Ми пишаємося тим, що продовжуємо приймати тих, хто був змушений залишити свою батьківщину внаслідок продовження і несправедливого військового нападу з боку Росії», — сказала губернатор Хочул. “Як прихисток для найчисленнішого українського ком’юніті в США, Нью-Йорк незмінно підтримуватиме народ України. Це федеральне фінансування має вирішальне значення для того, щоб соціальні організації, котрі підтримують біженців могли надати належну допомогу українським сім’ям у процесі їхньої адаптації до нового життя тут, у штаті Нью-Йорк”.

Служби допомагають українцям знайти роботу, розібратися з паперами, здобути нові навички, навчити англійську, а також, за необхідності, знайти житло та продукти. Губернатор також запустила вебсайт із ресурсами для українців та інформацією про те, як жителі Нью-Йорка можуть допомогти їм.

Дізнатися, які волонтерські організації отримали фінансування і куди українцям варто звертатися по допомогу, можна тут.

Виділення коштів українцям багато хто підтримав, у тому числі сенатор Чак Шумер, який сказав: “Ми підтримуємо народ України, будь то надання йому допомоги, необхідної для боротьби з неспровокованим, жахливим вторгненням Росії, або допомога у побудові життя тут, у Нью-Йорку. Ця федеральна допомога у розмірі $21 мільйона доларів допоможе українським біженцям у Нью-Йорку отримати необхідну підтримку від громадських груп від Баффало та Рочестера до Нью-Йорка. Український народ так мужньо боровся, і Нью-Йорк та Америка завжди будуть на його боці”.

Влада Нью-Йорка і до цього надавала всіляку підтримку українцям і дедалі більше віддалялася від Росії. Так, раніше губернатор видала указ, який забороняє агентствам та органам влади штату укладати контракти з організаціями, які продовжують вести бізнес у Росії.

У лютому губернатор Хочул наказала всім державним установам та органам влади вивести державні кошти з Росії та припинити ведення бізнесу з російськими компаніями. А на початку березня губернатор оголосила про посилення санкцій проти Росії з боку департаменту фінансових послуг, включаючи прискорену закупівлю додаткової аналітичної технології блокчейну.


Світлина з відкритих джерел (Мер Нью-Йорка Ерік Адамс взяв участь у церемонії підняття прапорів США та України на Манхеттені)

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *