Последние новости
Влада США з 12 травня скасує обов’язкову вакцинацію від Covid-19 для в’їзду в країну

Вимога про зроблене щеплення для тих, хто прибуває до США, діяла з 2021 року.

Влада США 12 травня зніме вимогу про неодмінну наявність щеплення від коронавірусу для іноземців, які прибувають до країни.

Про це йдеться у заяві Білого дому.

«Ми оголошуємо, що адміністрація після закінчення 11 травня скасує вимогу про обов’язкову вакцинацію проти Covid-19 для співробітників федеральних відомств, федеральних підрядників і пасажирів, що прибувають міжнародними повітряними рейсами», — йдеться в заяві.

Додатково повідомляється, що в США почнуть підготовку до скасування вимоги про неодмінну наявність вакцинації у вихователів у дитячих садках та медичних працівників, які працюють за програмами підтримки людей похилого віку та нужденних.

«Вимоги до вакцинації допомогли забезпечити безпеку працівників найважливіших галузей, у тому числі в секторах охорони здоров’я та освіти… Кількість вакцинацій досягла 98%, включаючи співробітників, які отримали принаймні одну дозу вакцини», – йдеться у повідомленні.

Обмеження знімуть і для деяких іноземців, які перетинають сухопутний кордон. Міністерство національної безпеки США також заявило, що починаючи з 12 травня не вимагатиме від іноземних пасажирів, які в’їжджають до США через усі наземні порти та на морських судах підтвердження вакцинації від COVID-19.

Вимогу про неодмінну наявність вакцинації для іноземців, що прибувають до Сполучених Штатів, запровадили в листопаді 2021 року.

У березні президент США Джо Байден підписав закон, з урахуванням якого його адміністрація повинна буде розсекретити частину розвідувальних даних щодо походження COVID-19.

Китай відновив видачу всіх типів віз для іноземців з 15 березня, що є ще одним кроком у виході країни з-під дії жорсткого контролю Covid Zero.

Читати також:

Гейтс інвестує $5 млн в експериментальне лікування для ВІЛ-інфікованих осіб

Випадки народження дітей із патологіями мозку через коронавірус виявили в США

Pfizer купує виробника ліків проти раку Seagen за $43 млрд.

Тенісисту Джоковичу знову заборонили в’їзд до США через публічну відмову від вакцинації

Американська компанія охорони здоров’я CHS повідомила про витік даних майже мільйона пацієнтів

У США збираються вакцинувати медоносних бджіл


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Влада США з 12 травня скасує обов’язкову вакцинацію від Covid-19 для в’їзду в країну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *