Власницею титулу «Міс Всесвіт» стала уродженка США Р’Боні Габріель (+ФОТО)

Переможницею конкурсу «Міс Всесвіт — 2023» стала мешканка штату Техас, американка філіппінського походження Р’Боні Габріель.

Філіппіно-американка випередила учасницю з Венесуели, яка посіла друге місце. Третьою стала конкурсантка з Домініканської Республіки. Фінал конкурсу «Міс Всесвіт — 2022» відбувся в ніч з 14 на 15 січня у New Orleans Morial Convention Center у Новому Орлеані, Луїзіана (США).

Американка, яка перемогла на 71 конкурсі краси «Міс Всесвіт — 2023», запам’яталася багатьом за показом національного костюма. Американка вийшла у вбранні Всесвіту, присвятивши дефіле польоту американців на Місяць, тому що в її місті знаходиться космічний центр НАСА.

«Я хотіла передати ідею про те, що в грозі можна знайти красу. Як художник по текстилю, я люблю перетворювати тканину, тому я вручну розфарбувала блакитні, білі та сірі кольори, надихнувшись картинами Ван Гога. Я вклала стільки сил у цю роботу, і це було втіленням мрії – надіти її на мій виступ у конкурсі «Міс Всесвіт», — сказала Р’Боні Габріель.

Який вигляд має переможниця конкурсу «Міс Всесвіт»? Фото з її Instagram

Р’Боні закінчила університет Північного Техасу і здобула ступінь бакалавра в галузі дизайну одягу зі спеціалізацією в галузі волокон. Тепер вона працює дизайнером та моделлю.

Р’Боні Габріель у свої 28 років стала найстаршою переможницею «Міс Всесвіт» в історії світового конкурсу.

Вперше дівчина вийшла на сцену конкурсу краси 2020 року, коли боролася за титул «Міс Кема США». Тоді їй вдалося увійти до п’ятірки фіналістів. Далі вона вже набагато впевненіше рухалася до перемоги. Так, красуня виграла на «Міс Техас США 2022» та продовжила представляти рідний штат на «Міс США 2022», де згодом вона була «коронована».

У Новому Орлеані успіх знову супроводжував Габріель. Вона здобула заповітний титул, ставши дев’ятою американкою в історії, яка виграла престижний конкурс.Світлини з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *