Воєнна допомога надана США використовується за призначенням

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що фінансова допомога, надіслана Україні, перевіряється співробітниками держслужб на доцільність використання.

Про це він повідомив у середу, 22 березня, на слуханнях у комітеті з асигнувань сенату конгресу США.

Так, 45 представників Держдепартаменту, які перебувають на території України спільно з неназваною кількістю співробітників Пентагону, стежать за операціями із коштами, спрямованими від Америки в якості військової допомоги. «Міністерство оборони також має своїх людей на місцях, у тому числі в нашому посольстві, щоб переконатися, що військова техніка, яку ми надаємо, використовується належним чином», — додав він.

Блінкен зазначив, що Вашингтон ретельно стежить за цим питанням.

Раніше, 20 березня, Блінкен анонсував надсилання нового військового пакету допомоги Україні на суму $350 млн.

Уточнюється, що до 34 відправлення озброєння Києву увійде наступна техніка: снаряди для РСЗВ HIMARS і БМП Bradley, ракети HARM, протитанкові озброєння, річкові човни та інше спорядження. Цього ж дня Associated Press припустило, що ця техніка знадобиться для протистояння російським окупантам на бахмутському напрямку.

Наприкінці грудня минулого року республіканці стояли перед вибором у питанні допомоги Україні. Напередодні отримання керівництва над палатою представників конгресу США партія поділилася на тих, хто виступає проти витрат на постачання Україні гуманітарної, фінансової та військової допомоги та тих, хто не поділяє цю позицію. При цьому частина, яка голосує за надання підтримки, наголошує, що Україна не просить в американців солдатів. За цілковиту та безперервну підтримку України у неспровокованій війні з РФ виступають демократи на чолі з президентом США Джо Байденом.

31 жовтня минулого року читачі порталу Breitbart запідозрили владу України у відмиванні грошей та допомоги, що надходить від союзників.

Сумарно витрати Сполучених Штатів на військове фінансування України перевищили $77 млрд, — підрахувало видання The Hill 25 лютого. Автори статті навели статистику, згідно з якою $29,3 млрд із цієї суми є прямою військовою допомогою США з початку війни, розв’язаної РФ на території України.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Воєнна допомога надана США використовується за призначенням

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *