Як з Америки підтримують ЗСУ: тонни військової та гуманітарної допомоги

Один із найбільших американських благодійних фондів Help Heroes Of Ukraine продовжує допомагати українському війську та громадянам, які постраждали від російської агресії. Усю отриману допомогу волонтери штабу розподілять по всіх куточках України, зокрема відправлять на фронт захисникам.

«Американці та українці, які проживають у США переживають за Україну, хочуть допомогти, приходять у фонд та запитують “Що потрібно? Як ми можемо допомогти?” Хтось приносить необхідні речі, а хтось допомагає фінансово»,– зазначили у пресслужбі Help Heroes Of Ukraine.

Збройні Сили України завжди відчувають підтримку, яка надходить за тисячі кілометрів. Ось, наприклад, допомога, що регулярно надходить від української діаспори з Чикаго, дуже відчутна на фронті. Засновники фонду — власники 20 логістичних компаній, які мають українське походження. На 50% фінансують фонд власними коштами, вже відправили в Україну сотні тонн військової та гуманітарної допомоги. Станом на січень 2023 року благодійна організація «Help Heroes of Ukraine» екіпірувала понад 15 000 захисників ЗСУ, а серед речей для цивільних та медичних установ передано тонни засобів гігієни, медикаменти, одяг, постільна білизна, їжа для тварин тощо.

Організація Help Heroes of Ukraine із Чикаго напряму співпрацює з українським Генштабом. Фонд має підписані меморандуми зі Збройними силами України та МВС, що дозволяє працювати через офіційні запити. Завдяки відповідним ліцензіям, організація Help Heroes Of Ukraine може купляти та експортувати товари подвійного призначення. На фронт регулярно передають бронежилети, шоломи, оптичні прилади, військове спорядження, автомобілі, дрони тощо. Також фонд допомагає гуманітарною допомогою українцям, які постраждали внаслідок бойових дій.

Як волонтери налагодили зв’язок з офісом Залужного і як перевіряють запити на допомогу у генштабі розповіли журналістам «Голосу Америки».


Представники фонду Help Heroes Of Ukraine в ефірі радіо «Сурма» також детально розповіли про діяльність фонду, як працює логістика, скільки залучено людей, та що вдалось зробити за більше ніж рік активної діяльності. ?FULL VERSION: https://www.youtube.com/watch?v=oDeAVXw8weYГазета Сурма / Радіо UA Chicago Dima Halan Roman Zabolotovskyy Roman Yatskovskyy Selfreliance Association

Зв’язатися з волонтерами організації можна в соціальних мережах Facebook та Twitter. (натискати на виділене, щоб перейти на сторінки).


Станом на січень 2023 року волонтери експортувати на потреби нашої армії:

?понад 7000 балістичних шоломів;

?12 000 бронежилетів;

?4000 спальних мішків;

?15 000 турнікетів;

?7 хамерів та 125 пікапів;

?понад 300 дронів;

?800 приладів нічного бачення

«До нас часто звертаються військові та просять допомогти з екіперовкою. Фонд Help Heroes Of Ukraine має змогу купляти необхідні товари у США за хорошими цінами та передавати українським захисникам»,– говорить прессекретарка фонду Мар’яна Радюкіна. Допомога, зокрема, включає бронежилети, військовий одяг, взуття, рюкзаки, окуляри, наколінники, безпілотники, оптику.

Як розповів журналістам засновник та президент фонду Ігор Терлецький, українці та американці у США регулярно відгукуються на благодійні ініціативи, одного разу усього за тиждень зібрали близько 2 млн доларів. За 1,5 млн закупили бронежилети, а за кошти, які залишились (близько 500 тисяч $), придбали 50 дронів, 100 тепловізорів та 300 коліматорів.

«Я б хотів подякувати усім небайдужим людям, які проживають в США, завдяки яким вдалося зібрати таку велику суму за рекордно короткий термін. На сьогодні ми маємо всі ліцензії, всі важелі, всі механізми відправки допомоги нашим військовим в Україну. Закуповуємо авто, бронежилети, каски, тепловізори, дрони, оптику та прилади нічного бачення! Долучайтесь! Ми можемо разом зробити багато. До перемоги! Слава Україні», – додав Ігор Терлецький.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *