Японія та США проведуть найбільші в історії спільні навчання морської піхоти

Очікується, що у двотижневих навчаннях Resolute Dragon візьмуть участь понад 4000 морпіхів.

Восени цього року Японія та США проведуть спільні навчання на острові Хоккайдо. Вони можуть стати найбільшими в історії”, — пише Nikkei Asia.

Навчання Resolute Dragon між Сухопутними силами самооборони Японії та Корпусом морської піхоти США триватимуть у вересні та жовтні цього року.

Після вторгнення Росії в Україну та нарощування військ Китаю партнери прагнуть підвищити свою готовність до загроз безпеці у Східній Азії. Однією з цілей навчань є посилення координації з базами морської піхоти США. Також вони розглядаються як найважливіша можливість оцінити оборонні можливості та військові операції у регіоні.

Крім того, спільні навчання дозволяють Японії та США підтвердити процедури захисту віддалених островів, — повідомляє видання.

У березні російські військові провели навчання на Курильських островах, на північ від Хоккайдо. Острови належать Росії, а Японія претендує на Північні території.

У відповідь на навчання 2021 року МЗС Росії заявило, що навчання становили «серйозний виклик і потенційну загрозу» для безпеки країни.

Японія та США частіше проводять спільні навчання, оскільки умови безпеки в Східній Азії погіршуються. Згідно з оборонною документацією Японії, у 2020 фінансовому році двосторонні навчання проводилися 49 разів, що на 40% більше, ніж у попередньому році.

За два місяці після вторгнення Росії в Україну 24 лютого навчання відбулися близько 10 разів, в основному за участю морських сил Японії. Вторгнення Росії в Україну посилило потребу Японії у посиленні потенціалу на півночі, а також у забезпеченні протиракетної оборони.


Світлина: ілюстративне фото з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *