Заборона TikTok у США: користувачі подали до суду на штат Монтана через блокування соцмережі

Користувачі TikTok подали до суду, щоб скасувати рішення штату Монтана про заборону соціальної мережі на території регіону. Вони вважають заборону придушенням свободи людей, — про це повідомляє Bloomberg.

17 травня губернатор Монтани Грег Джанфорте підписав закон про заборону TikTok у штаті, який має набути чинності 1 січня 2024 року.

«Щоб захистити особисті дані мешканців Монтани від Комуністичної партії Китаю, я заборонив TikTok у Монтані», — написав він на своїй сторінці у Twitter.

Після цього до суду звернулось п’ять користувачів соцмережі. У зверненні до суду вони написали, що влада штату блокуванням TikTok намагається заборонити свободу слова та думки, яку «Монтана не має права пригнічувати». Вони вважають, що заборона порушує першу поправку до Конституції США, яка свідчить, що уряд не має права забороняти вільне віросповідання, якою б не була релігія. Вона також забороняє уряду обмежувати свободу слова, преси та право народу на мирні збори, а також право звертатися до уряду з петиціями.

«Монтана не може заборонити своїм мешканцям переглядати або публікувати повідомлення в TikTok, як і не може заборонити The Wall Street Journal через те, кому він належить, або ідеї, які він публікує», — заявили користувачі.

Справою займатиметься генеральний прокурор Монтани Остін Кнудсен.

Читати також:

Губернатор Монтани заборонив додаток TikTok у штаті

Facebook та Google звинуватили у завданні шкоди школярам

У США молодь обирає кнопкові телефони

У США завдяки жесту з TikTok поліція врятувала з полону 16-річну дівчину

До обох палат Конгресу США внесено законопроєкт про заборону TikTok на території країни

У Конгресі США заборонили користуватися TikTok

«Погані речі показує». Пропозицію про заборону TikTok у США винесуть на голосування у лютому

Керівництво TikTok веде переговори щодо продажу соцмережі

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Заборона TikTok у США: користувачі подали до суду на штат Монтана через блокування соцмережі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *