Загинув чоловік, який підпалив себе біля суду в Нью-Йорку під час процесу над Трампом

У лікарні помер Максвелл Азарелло, який напередодні облив себе легкозаймистою сумішшю і підпалив біля будівлі суду на Мангеттені, де тривав судовий процес над колишнім президентом США Дональдом Трампом.

Про це повідомляє агенство BBC з посиланням на CNN.

Чоловіка було доправлено до лікарні в критичному стані з важкими опіками. Медикам врятувати його не вдалося. Перед самоспаленням Азарелло розкидав навколо листівки з конспірологічними текстами.

Керівництво нью-йоркської поліції на короткій пресконференції повідомило деталі інциденту. 36-річний Максвелл Азарелло був жителем міста Сент-Огастин, штат Флорида. Ймовірно, він прибув до Нью-Йорка після 13 квітня, і його родина не знала про це. Паливною сумішшю, якою він облив себе, був спиртовмісний чистильний засіб.

Увага! Відео містить чутливі візуальні матеріали, які можуть вразити чи шокувати деяких глядачів.

За словами офіційних осіб, малоймовірно, що Азарелло намагався напасти на когось. Вочевидь, на самоспалення його підштовхнули власні конспірологічні переконання. Підставою для такого висновку стали його публікації в соцмережах і зміст розповсюджених листівок. Повідомляється, що він заздалегідь оприлюднював в інтернеті свої наміри.

Поліцейські відреагували на інцидент із самоспаленням через дві хвилини після першого повідомлення про нього. Вони зізналися, що не передбачили подібного розвитку подій і не мали напоготові вогнегасників. Втім, керівництво поліції запевнило, що переглянуть план безпеки, але загалом впевнені у правильності обраного підходу.

Інцидент стався незадовго після того, як на процесі проти Трампа, якого звинувачують у приховуванні виплат порноактрисі Стормі Деніелс, відібрали останніх п’ятьох присяжних.

Читати також:

Військовослужбовець ВПС США, який підпалив себе біля посольства Ізраїлю, помер від опіків

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *