Засновника криптобіржі FTX визнали винним у шахрайстві

Загалом Бенкмана-Фріда звинуватили у виманюванні у клієнтів FTX близько 10 млрд доларів за період із 2019 по листопад 2022 року.

Засновника компанії FTX Сема Бенкмана-Фріда визнано винним за семи пунктами звинувачення, пов’язаного з його участю в краху популярної криптовалютної біржі.

Присяжні винесли 31-річному Бенкману-Фріду вердикт за цілою низкою звинувачень, включаючи шахрайство з використанням засобів зв’язку, змову, пов’язану з відмиванням грошей, та шахрайство з цінними паперами», — повідомляє UPI.

Прокурори звинуватили Сема Бенкмана-Фріда у брехні інвесторам та кредиторам та крадіжці мільярдів доларів у FTX, що сприяло банкрутству біржі. Звинувачення надало докази того, що в криптовалютній хедж-фірмі Бенкмана-Фріда Alameda Research переводилися депозити клієнтів FTX з перших днів існування біржі, коли традиційні банки не відкривали їй рахунки.

Криптовалютна біржа зазнала краху у листопаді 2022 року, коли з’ясувалося, що компанія неправильно розпоряджалася інвестиціями клієнтів.

Фріда заарештували на Багамах у грудні та перевели під варту до США. За висунуті звинувачення Бенкману-Фріду загрожує довічне ув’язнення.

Спочатку він перебував під домашнім арештом. У серпні 2023 року суддя скасував заставу. З того часу в очікуванні суду він перебував у бруклінському Центрі тримання під вартою Metropolitan Detention Center.

Сам підсудний не визнав себе винним за жодним з пунктів обвинувачення, стверджуючи, що, хоч і припустився помилок, діяв він без злого наміру.

Оголошення вироку призначено на 28 березня 2024 року.

Сем Бенкман-Фрід пішов у відставку 12 листопада, коли друга за величиною криптовалютна біржа у світі FTX оголосила про банкрутство. Його заарештували у середині грудня на Багамах.Читати також:

США, Австралія, Британія посилюють регулювання крипторинку

Каліфорнія подає до суду на нафтових гігантів ExxonMobil, Shell, ConocoPhillips, Chevron та Американський інститут нафти

Суддя США заблокував покупку Microsoft виробника гри Call of Duty

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *