У США масово підтверджують випадки інфікування штамом “Омікрон”: що відбувається з пацієнтами

Вже в п’яти американських штатах виявили новий штам коронавірусу «Омікрон». Станом на 3 грудня по всій країні зареєстровано 10 випадків зараження.

Про це повідомляє Reuters.

У Каліфорнії, Колорадо та Міннесоті виявлено випадки захворювання серед повністю вакцинованих пацієнтів, у них розвинулися легкі симптоми.

На Гаваях повідомили про зараження невакцинованої людини, у неї симптоми помірні.

П’ять випадків зараження штамом “Омікрон” виявили в штаті Нью-Йорк

У штаті Нью-Йорк – хвора 67-річна жінка з легкими симптомами (головний біль та кашель), вона нещодавно повернулася з Південної Африки.

«Немає причин для занепокоєння», — говорить губернатор Нью-Йорка Кеті Хокул, хоча, за її словами, «слід чекати на ще більше випадків зараження». Як зазначила губернатор, люди зовсім не беззахисні проти нового штаму коронавірусу: вакцинація робить симптоми захворювання «менш серйозними».

В четвер, 2 грудня, влада міста Нью-Йорк припустила, що “Омікрон” вже розповсюдився в мегаполісі, оскільки хворий пацієнт, що заразився новим варіантом SARS-CoV-2, що виявили в Міннесоті, раніше встиг побувати на конференції в Нью-Йорку.

Губернатор Міннесоти Тім Уолз заявив, що новини про новий штам «викликають занепокоєння», тому що «цей вірус дуже заразний і швидко поширюється по всьому світу». Він закликав жителів штату пройти вакцинацію та носити захисні маски у приміщеннях.

Вперше в США новий штам коронавірусу виявили середу, 1 грудня, у Каліфорнії у повністю вакцинованого чоловіка, що повернувся до країни з Південної Африки ще 22 листопада. Штам «Омікрон» у нього виявили через тиждень. ПЛР тест він зробив тільки через тиждень після свого повернення.

У Центрі з контролю та профілактики захворювань США підкреслили, що американець, що заразився «Омікроном» був повністю вакцинований від COVID-19 і зараз перебуває на ізоляції. Він відчуває слабо виражені симптоми хвороби. Хворий був повністю вакцинований, проте не зробив третю бустерну дозу вакцини.

Вперше штам «Омікрон» виявили у листопаді на півдні Африки, а потім у двох десятках країн, у тому числі у кількох країнах Європи, Канаді, Австралії, Японії, Гонконгу та Ізраїлі. Фахівці вважають, що новий штам може становити серйозну загрозу, оскільки поширюється набагато швидше, ніж інші штами, і містить більшу кількість мутацій.

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *