Зеленський передав командиру батареї HIMARS нагороду від Байдена (+Фото)

Під час свого виступу у Верховній Раді в середу, 28 грудня, президент України Володимир Зеленський вручив капітану батареї HIMARS відзнаку від президента США.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

«У мене є один обов’язок від часу візиту до Сполучених штатів, який я хочу прямо зараз у цій залі віддати капітану Павлу Чернявському, командиру батареї HIMARS. Який передав Хрест бойових заслуг президенту США Байдену. І для мене було честю виконати цю особливу місію. Але, головне, є і друга частина. У відповідь президент Байден передав спеціальний символ від президента Сполучених Штатів Америки», — заявив Володимир Зеленський.

Раніше президент України передав президенту США Джо Байдену відзнаку «Хрест бойових заслуг» під час зустрічі у Вашингтоні, яка відбулася 21 грудня.

«Хрест бойових заслуг» — державна нагорода України. Відзнака президента України, встановлена для нагородження військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань за визначну особисту хоробрість та відвагу або визначний героїчний вчинок під час виконання бойового завдання в умовах небезпеки для життя і безпосередньому зіткненні з противником, а також за визначні успіхи в управлінні військами під час ведення бойових дій.

Нагадаємо, 28 грудня президент України виступив у Верховній Раді. Глава держави підбив підсумки року, що минає, і поділився планами на 2023 рік. Зокрема, Зеленський заявив, що наш ВПК буде одним із найпрогресивніших у світі.

Раніше повідомлялося, що 20 грудня президент Володимир Зеленський приїхав із неоголошеним візитом у Бахмут. Разом із ним була заступниця міністра оборони Ганна Маляр. Глава держави нагородив військових і відвідав передові позиції на цій ділянці фронту.

Світлина: Олексій Гончаренко / Telegram | Відзнака від президента США

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *