Житель Флориди отримав 5 років в’язниці за криптоаферу на $4 млн

Окружний суд Нью-Йорка виніс вирок голові злочинної групи з Маямі на 5 років ув’язнення за криптошахрайство. Чоловік разом зі спільниками шляхом обману отримав цифрові активи на суму 4 мільйони доларів.

Група використовувала підроблені документи та надавала банкам неправдиву інформацію. Федеральний суд Південного округу Нью-Йорка осудив голову злочинної групи з Маямі на п’ять років ув’язнення за організацію схеми крадіжки криптовалюти.

Відео з судового процесу можна переглянути за лінком нижче.

https://eu.beaconjournal.com/embed/video/2023838001/

Естебан Кабрера Да Корте та його двоє спільників у 2020 році розробили багаторівневий план для незаконного заволодіння цифровими активами. Вони відкривали акаунти на криптовалютній біржі, використовуючи підроблені документи. При цьому акаунти були пов’язані з банківськими реквізитами, які контролювалися зловмисниками. Після цього група, використовуючи готівку, поповнювала рахунки й через біржу скуповувала криптовалюту. Потім злочинці оперативно виводили активи на гаманці за межами платформи, диверсифікуючи їх.

Наступним кроком були дзвінки в фінансові установи, під час яких Естебан і його спільники заявляли, що операції з купівлі криптовалюти були несанкціонованими. З цієї причини банки скасовували транзакції та повертали витрачені на криптоактиви гроші на рахунки зловмисників.

У загальному, установи обробили запити на повернення грошей на суму понад 4 мільйони доларів. Згідно з пресрелізом, не названа криптовалютна біржа зазнала збитків на 3,5 мільйона доларів.

27-річного Естебана Кабрера Да Корте засудили на 63 місяці ув’язнення. Крім того, суддя Кетрін Полк Файлла зобов’язала шахрая відшкодувати 3 578 786 доларів і вирішила конфіскувати від нього 1 200 000 доларів.

Арешти лідера групи Маямі Да Корте, а також Луїса Ернандеса Гонсалеса та Асдрубала Раміреса Мези відбулися у серпні 2022 року. Арешти лідера групи в Маямі Да Корті та його спільників послужили каталізатором дискусій про введення більш суворих заходів щодо припинення шахрайських схем та підвищення загальної безпеки криптовалютної системи.Читати також:

США хочуть встановити тотальний контроль над криптовалютами

Засновник Binance Чанпен Чжао піде у відставку — WSJ

Компанія Ferrari почне приймати криптовалюту як платіж за свої автомобілі

Крах NFT: як мільйони інвесторів виявилися власниками непотрібних картинокСвітлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *