Последние новости
Житель Каліфорнії знайшов схованку тестя з 1 млн монет

Житель Лос-Анджелеса Джон Рейс прибирав в будинку свого покійного тестя, де виявив схованку з мільйоном мідних монет.

Агент з нерухомості виявив схованку еквівалентом 10 000 доларів. Він знайшов ящики, коробки та десятки банківських мішків, наповнених монетами.

Докладніше про знахідку розповіло видання New York Post.

Перша підказка до скарбу прийшла, коли він і члени сім’ї, які допомагали прибирати, знайшли кілька монет у розірваних паперових рулонах. Потім родичі виявили ящики та десятки банківських сумок, наповнених монетами.

Спочатку сім’я Рейса мала намір просто обміняти скарб на більш придатні для використання гроші, проте банки відмовилися приймати монети. Чоловікові довелося забрати мішки з монетами у свій будинок. Рейс перевіз цілу грошову купу до свого будинку Онтаріо. Він за більш ніж 35 миль (56 км) від Лос-Анджелеса, тому це було непростою справою.

«Буквально мішок за мішком нам доводилося виносити їх з підвалу, підіймати сходами й укладати у вантажівки. На це пішла не одна година часу. Цілий день пішов на те, щоб витягнути скарб з підвалу», — розповів Джон Рейс.

Монети були мідними, а не цинковими, на які США перейшли на початку 1980-х років. Тесть Джона, на ім’я Фріц збирав мідні монети, вважаючи, що з часом їхня вартість зросте.


Джон Рейєс розмістив монети на сайті перепродажу OfferUp, запросивши за них 25 тис. доларів. Хоча це більш ніж удвічі перевищує їхню вартість у валюті, «цінність полягає в унікальності», — пояснив він.Світлина: John Reyes

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Житель Каліфорнії знайшов схованку тестя з 1 млн монет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *