Последние новости
Журналісти New York Times влаштували страйк

Понад 1000 співробітників американської газети The New York Times провели 24-годинний страйк — вперше більш ніж за 40 років.

Страйк розпочався о 00:01 у четвер», — передає Deutsche Welle.

Учасники мітингу — журналісти та редактори планували провести протест біля будівлі редакції газети, тоді як компанії довелося покладатися на працівників, які не перебувають у профспілці, щоб продовжувати висвітлювати новини.

Члени Гільдії Нової Нью-Йорка (NewsGuild of New York) заявили, що вони втомилися від переговорів, які тягнуться з березня 2021 року, коли закінчився попередній договір.

Переговори тривали у вівторок та середу, але сторони не дійшли згоди з таких питань, як рівень зарплат, політика щодо віддаленої роботи та інших пунктів.

«Журналісти видання тепер офіційно оголосили про припинення роботи, першого мітингу такого масштабу в компанії за останні чотири десятиліття. Відмова від улюбленої роботи ніколи не буває легким рішенням, але ми готові зробити все необхідне, щоб досягти кращих умов праці для всіх», — йдеться у повідомленні NewsGuild у Twitter.

Профспілка NewsGuild послалася на нездатність організації сумлінно вести переговори, встановивши останній термін укладання договору 8 грудня. Співробітники відділу новин та інші члени профспілки заявили, що вони втомилися від безкінечних переговорів, які тривають з того часу, як термін дії їхнього останнього контракту минув у березні 2021 року.


Ілюстративне фото

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *