Знайдено тіло останньої жертви трагедії у Балтіморі

Тіло останнього з шістьох будівельників, які загинули під час обвалу Кі Брідж у Балтиморі 26 березня, нарешті вилучено з-під уламків. Це покладе крапку в тривалих пошуково-рятувальних роботах на місці трагедії.

37-річний гватемалець Хосе Мінор Лопес, який оселився у США з дружиною в пошуках кращої долі, став шостою та останньою ідентифікованою жертвою обвалу мосту. Раніше рятувальники дістали тіла ще п’ятьох загиблих будівельників — Алехандро Ернандеса Фуентеса, Дорліана Роніаля Кастільйо Кабрери, Майнора Ясіра Суазо-Сандоваля, Карлоса Данієля Ернандеса Естрельї та Мігеля Анхеля Луни Гонсалеса.

«Зі скорботними серцями ми підбиваємо підсумок наших надзвичайних зусиль і можемо нарешті віддати тіла загиблих їхнім родинам для поховання», — наголосив полковник Роланд Батлер, очільник поліції Мериленду.

Губернатор штату Вес Мур також висловив співчуття рідним і близьким шістьох жертв непоправної трагедії. «Молимось за спокій душ Хосе та інших будівельників. Нехай їхні сім’ї знайдуть розраду після цієї важкої втрати. Ми продовжуватимемо всіляко підтримувати їх», — запевнив губернатор.

Нагадаємо, вранці 26 березня контейнеровоз «Далі» протаранив Кі Брідж, що призвело до обвалу мосту. Вісім робітників, які того ранку ремонтували об’єкт, впали у крижану річку Патапско. Лише двоє з них вдалося врятувати живими.

Нині тривають роботи з підготовки до вилучення затонулого контейнеровоза з-під уламків мосту. Паралельно влада штату розробляє проєкт відбудови Кі Брідж, відкриття якого попередньо заплановане на 2028 рік.

Джерело: CBS News

Читати також:

Перше вантажне судно пройшло через тимчасовий канал у Балтиморі після обвалу мосту

У Балтіморі знайдено тіло четвертої жертви на місці падіння моста

Трагедія в Балтіморі: Байден пообіцяв підтримку та розслідування обвалу мосту

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *