Зниклого американського туриста на Капрі знайшли мертвим на скелі

Минулої суботи, 2 липня американець відокремився від своєї групи, щоб дістатися до Вілли Джовіс.

Про трагедію повідомляє локальне італійське інтернет-видання.

Бездиханне тіло Адама Габріеля Крейсара, 56-річного американського туриста, що зник безвісти на Капрі минулої суботи, було виявлено на дні скелі, на набережній парку Астаріта Неаполітанської затоки, гелікоптером державної поліції Італії.

Чоловік, уродженець штату Міссурі, перебував у відпустці з дружиною та ще трьома людьми на борту човна, який, плив з Віареджо та мав продовжити круїз морем до Позітано. У суботу вдень Адам відокремився від решти групи, повідомивши, що хоче піти до Вілли Йовіс, імператорського дому Тиберія, розташованого у важкодоступній частині острова. Відтоді чоловік не виходив на зв’язок.

Протягом позавчорашнього дня десятки людей проводили пошуки, але лише вчора вранці знайшли тіло туриста, слідчі припускають, що причиною смерті стало випадкове падіння.

Пошуком тіла займалися скелелази CAI та пожежна команда.

За попередньою інформацією, не знаючи території, Адам міг заблукати, вибрав невластивий шлях до вілли Тиберія, одну з багатьох стежок, що ведуть до вершини терас і уступів серед численних ущелин, таку непривітну місцевість свого часу Тиберій обрав саме тому, що розташування було недоступне для ворожих нападів.


Світлини з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *