Последние новости
Дорогий бензин знову змушує американців переходити на електромобілі

Дорогий бензин знову змушує американців переходити на електромобілі

Скасування федеральної пільги на придбання електромобіля у розмірі 7 500 доларів та загальне зростання цін на авторинку не зупинили американців — навпаки, дедалі більше водіїв у США здають бензинові машини в трейд-ін і пересідають на «електрички». Головним чинником, що підштовхує їх до цього рішення, стало різке здорожчання палива.