Два брати визнали провину у справі про інсайдерську торгівлю, пов’язану з компанією Трампа

Два брати з Флориди визнали свою провину у справі про інсайдерську торгівлю, зізнавшись, що незаконно заробили понад 22 мільйони доларів до публічного оголошення у 2021 році про те, що компанія з поглинання виведе медіакомпанію колишнього президента Дональда Трампа на біржу.

Майкл та Джеральд Швартсмани визнали себе винними за звинуваченням у шахрайстві з цінними паперами у федеральному суді Манхеттена, де суддя Льюїс Дж. Ліман призначив вирок на 17 липня.

Чоловіки заявили, що знали про протиправність своїх дій, коли у жовтні 2021 року через нью-йоркського брокера купували акції Digital World Acquisition Corp – так званої компанії для поглинання іншої компанії без проведення IPO. Їм стало відомо, що Digital World планувала злиття з Trump Media & Technology Group, головним активом якої є соціальна мережа Truth Social.

У жовтні 2021 року після оголошення угоди з Trump Media акції Digital World зросли більш ніж на 800%.

Обвинувачення проти братів жодним чином не було пов’язане з Трампом – який цього року знову балотується на пост президента – або Trump Media & Technology Group, яка минулого тижня почала торгуватися на біржі Nasdaq з капіталізацією близько 6,7 мільярда доларів. Трамп володіє 57% компанії.

«Я припустився жахливої помилки», – сказав Джеральд Швартсман судді, визнавши провину. Він додав, що це було «неправильно, і я жорстоко розплачуватимусь за цю помилку решту життя».

Його брат також розповів судді, що знав про протиправність своїх операцій з цінними паперами.

За даними обвинувачення, чоловіки інвестували мільйони доларів у Digital World, а потім продали цінні папери за 22 мільйони доларів прибутку після оприлюднення новин про бізнес Trump Media.

Брати поділилися інсайдерською інформацією з друзями та співробітниками, які теж скупили десятки тисяч цінних паперів до оголошення про злиття з Trump Media & Technology Group.

Злиття та вихід Trump Media на біржу з нетерпінням очікували прихильники Трампа, які вбачали у Truth Social гідну альтернативу після тимчасового блокування експрезидента в деяких соцмережах після штурму Капітолія 6 січня 2021 року.

Майкл Швартсман, 53 роки, та його брат Джеральд Швартсман, 46 років, залишаються на волі під заставою в очікуванні вироків. Їх заарештували у червні минулого року.

За федеральними рекомендаціями, Майклу Шварцману може загрожувати близько чотирьох років в’язниці, а його брату — щонайменше три роки позбавлення волі. Угоди також передбачають сплату Майклом Шварцманом 18,2 мільйона доларів конфіскованих прибутків, а його братом — 4,6 мільйона.

Прокурор США Дем’ян Вільямс наголосив: «Інсайдерська торгівля — це просто шахрайство, і сьогоднішні визнання провини мають нагадати усім, хто спокушається підірвати цілісність фондового ринку, що їх чекає в’язниця».

Джерело: CBS News

Читати також:

Сема Бенкмана-Фріда засуджено до 25 років в’язниці

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *