Запущено сайт для пошуку спонсора в США

Через кілька годин після оголошення про нову програму допомоги для українських біженців було запущено сайт, який допомагає знайти спонсора.

Докладніше про програму читайте тут.

Некомерційна група, яка координувала допомогу афганським біженцям, цього разу кинула усі сили на допомогу українцям. Група планує залучити 100 000 жителів США як спонсорів та об’єднати їх на одному сайті, щоб українцям було простіше зв’язатися з ними.

Після запуску програми «Єднаймося для України» (Uniting for Ukraine) питання про пошук спонсора стало чи не найголовнішим за всіх, хто планує емігрувати до США.

Спонсором може стати хто завгодно, але потрібно пройти купу перевірок та довести свою спроможність, в першу чергу матеріальну спроможність. Вся відповідальність лягає на плечі спонсорів, а от українцям доводиться лише чекати, коли спонсор заповнить заявку та пройде перевірку.

Але ось що українці зробити можуть, то це знайти спонсора. Адже влада США поки що жодних ресурсів для зв’язку спонсорів з українцями не створила.

Ось саме цю проблему і хоче вирішити група Welcome.US. Вона отримала фінансування у розмірі $3,6 мільйона із фонду Goldman Sachs Gives, а також заручилася підтримкою понад 60 організацій та українсько-американських груп допомоги.

Як працюватиме сайт

Згідно з планом, американці, які вирішили стати спонсором українських біженців, мають зареєструватися на сайті ukraine.welcome.us, починаючи з 25 квітня.

Увага! Це не урядовий сайт, де потрібно офіційно залишати заявку на спонсорство. Це сайт для пошуку українців, неофіційний від волонтерів. Спонсори на цьому сайті можуть запропонувати не лише заповнити для українців заявку, а й надати тимчасове житло або покрити витрати на житло хоча б на пару місяців.

Загалом це буде портал для зв’язку спонсорів з українцями, де можна буде отримати будь-яку допомогу.

“Ми дуже хочемо допомогти мобілізувати та підтримати тих американців, які хочуть допомогти українцям у такий тяжкий час”, – сказала генеральний директор Welcome.US Назанін Еш.


Світлина: ілюстративне фото з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

24 thoughts on “Запущено сайт для пошуку спонсора в США

  1. Доброго дня! Мене звати Дар’я я шукаю спонсора у США, житло не потребую. Мій брат вже виїхав за програмою Uniting for Ukraine (U4U), зараз у Флориді і чекає мене. Буду вдячна за будь-яку допомогу!

  2. Шукаю спонсора по U4U. Пережив аферистів, шахраїв. Повертатись нікуди. Все що було, загублено. Майно знищено війною. Три вищих освіти. Великий життєвий досвід. Але все знову,треба робити з початку. Спонсори відгукнітесь. Буду завдячний. телеграм/вайбер/вацап +380502198567
    I am looking for a sponsor for U4U. Survived swindlers, fraudsters. There is nowhere to return. Everything that was is lost. Property destroyed by war. Three higher educations. Great life experience. But everything must be done again from the beginning. Sponsors respond. I will be grateful. Telegram/Viber/Whatsapp +380502198567

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *