Сема Бенкмана-Фріда засуджено до 25 років в’язниці

28 березня 2024 року американський суддя Льюїс Каплан виніс вирок Сему Бенкману-Фріду, засудивши його до 25 років ув’язнення за семи різними звинуваченнями.

Нагадаємо, наприкінці минулого року після тривалого судового процесу Бенкмана-Фріда, ключову фігуру краху криптовалютної біржі FTX у листопаді 2022-го, визнали винним за усіма семи пунктами звинувачення. Прокурори вимагали для нього від 40 до 50 років позбавлення волі та штраф у розмірі $11 млрд, натомість адвокати екс-голови FTX наполягали на «справедливішому» терміні — від 63 до 78 місяців. Очікуючи вироку, Бенкман-Фрід перебував під вартою у нью-йоркській в’язниці.

Урешті, після розгляду справи та усіх обставин згідно з розділом 3553 закону, суддя Каплан погодився з характеристикою Бенкмана-Фріда, як привілейованої людини, що зростала у шанованій сім’ї та мала чимало переваг у житті. Проте це не убезпечило колишнього главу FTX від суворого покарання.

Зважаючи на серйозність фінансових злочинів з мільярдними збитками, суддя відхилив як завищені рекомендації в’язниці щодо 105 років позбавлення волі, так і занадто м’які прохання прокурорів про 40-50 років ув’язнення. Каплан постановив засудити Сема Бенкмана-Фріда до 25 років позбавлення волі за сім тяжких звинувачень у шахрайстві.

Чотири інші фігуранти справи FTX — Гарі Ванг, Кароліна Еллісон, Нішад Сінгх та Раян Сейлем — уже визнали провину та уклали угоди про визнання вини. Єдиним, хто досі не постав перед судом, лишається Сейлем — колишній виконавчий директор FTX Digital Markets. За повідомленнями, його вирок буде оголошено 1 травня 2024 року.

Джерело: AZC News

Читати також:

Історичне шахрайство: прокурори вимагають для Сема Бенкмана-Фріда від 40 до 50 років в’язниці

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *