Десятки очевидців зафіксували торнадо у Форт-Лодердейлі

У суботу в місті Форт-Лодердейл пронеслося торнадо – відразу невдовзі після оголошення попередження про торнадо в окрузі Броуард Національною погодною службою.

Ймовірно сталося до трьох торнадо в трьох різних місцях Броуарда. Десятки людей знімали небезпечне явище на телефони, зокрема глядач NBC6 Тім Прайс надіслав відео торнадо, включаючи кадри зі спалахами електрики.

Згідно з повідомленням Пожежно-рятувальної служби Форт-Лодердейла, торнадо утворилося над сушею та обрушилося на захід від Лас Олас та внутрішнього водного шляху (ICW) близько 6-ї години вечора в суботу. Воно зіткнулося з деякими будівлями, лініями електропередач та морськими суднами в цій місцевості, перш ніж, швидко рушило на схід, допоки не досягло океану – більше не впливаючи на сушу чи внутрішній водний шлях.

Уламки впали на подвір’я та на дах будинку Джоді Льюїс. Вона, як очевидиця, розповіла телеканалу NBC6: “Будинок почав трястися. Все літало навколо. Деякі меблі опинилися за декілька будинків”.

Льюїс сказала, що все тривало близько 30 секунд, а коли вона вийшла назовні, то побачила зруйнований трансформатор та частини будинків сусідів на під’їзді до її дому.

Сусід Льюїс, Роберт Ґівен, каже, що був на даху яхт-клубу, коли побачив уламки, що летіли. Він поспішив додому, щоб перевірити родину. “Усі собаки та кішки в порядку. Усі діти в порядку, тож ми впораємося, але повсюди безлад”, — сказав Ґівен.

Пожежно-рятувальні команди оперативно реагували на повідомлення про пошкоджені будинки та судна; проте про поранених та загиблих інформації не надходило.

Читати також:

Торнадо зруйнувало місто в штаті Теннессі та забрало життя як мінімум 6 людей (+Відео)

Нова хвиля торнадо у кількох штатах США: понад 30 загиблих

Світлина скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *