Байден оголосив про запуск програми прийому біженців з України

Джо Байден оголосив про запуск спрощеної програми прийому біженців з України, що дає змогу прискорити їх імміграцію в США.

Про це йдеться на Facebook сторінці Посольства України в США.

Байденом оголошено нову програму «Єднаймося для України» (Uniting for Ukraine). Це спрощена програма для отримання громадянами України гуманітарного пароля в США.

По цій програмі українці отримуватимуть право на в’їзд в США строком до 2 років та з правом на подання документів на працевлаштування в США.

Щоб отримати таке право українці мали перебувати на території України станом на 11 лютого 2022 року, мати спонсора в Сполучених Штатах, пройти вакцинацію та інші вимоги охорони здоров’я, а також пройти необхідні біометричні, біографічні та безпекові перевірки.

Запуск програми стартує з 25 квітня.

Починаючи з 25 квітня громадянам України, які мають намір перетнути сухопутний кордон з США без наявності дійсної візи або без попереднього дозволу на в’їзд до Сполучених Штатів через програму «Єднаймося для України», буде відмовлено у в’їзді та скеровано для подання заявки через цю програму. Тобто українців більше не випускатимуть до США через мексиканську Тіхуану.

США також надасть Києву додаткову пряму економічну допомогу у розмірі 500 мільйонів доларів.

«Сьогодні Сполучені Штати оголошують про намір надати додатково 500 мільйонів доларів у вигляді прямої економічної допомоги українському уряду», – сказав президент США.

За його словами, з урахуванням цієї цифри за останні два місяці американська економічна допомога Україні вже становитиме 1 мільярд доларів.

Байден уточнив, що ці кошти виділяються Києву для стабілізації економіки, виплати зарплат та надання населенню необхідних послуг.

Окремо Джозеф Байден повідомив, що США забороняють приймати судна під прапором Росії у своїх портах.

Адміністрація президента також надішле наступного тижня Конгресу США додатковий запит на збільшення військової допомоги Києву.

«Я практично вичерпав свої повноваження щодо виділення коштів, які надав Конгрес для України минулого місяця, – уточнив глава США. – Наступного тижня мені доведеться направити до Конгресу додатковий бюджетний запит, щоб забезпечити безперебійне постачання зброї та боєприпасів Києву».
Передача озброєнь Україні від Вашингтона та союзників відбувається максимально швидко, наголосив Джозеф Байден.

Світлина: фото з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

7 thoughts on “Байден оголосив про запуск програми прийому біженців з України

  1. ищуищу спонсора временного ето би смог нас с детишками помоги прокормить.ужаснмешее обстоятельствам для того чтоби заработать денег надо идти на работу которое щас не и садки некоторие со школами.как людям виживать

  2. шукаю спонсора,хто міг би заплатити за житловий модуль,не маю де жити,інвалід Богдан 0967980844,благаю допомоги…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *