Amazon допоможе ЄС створити цифрову валюту

Американський технологічний гігант Amazon входить до п’яти компаній, які Європейський центральний банк вибрав для розробки прототипу цифрового євро.

Європейський центробанк (ЄЦБ) продовжує практичні кроки у розробці цифрового євро. Регуляційний орган оголосив підсумки тендеру на створення прототипів європейської криптовалюти», — повідомляє Bloomberg.

З 54 організацій, що брали участь у конкурсі, обрали п’ять: італійські Nexi SpA та EPI, іспанський CaixaBank, французький Worldline SA та американський Amazon. Кожна компанія, що перемогла, зосередиться на конкретному цифровому використанні валюти Єврозони.

«Метою виготовлення прототипу є перевірка, наскільки добре технологія, що лежить в основі цифрового євро, інтегрується з прототипами, розробленими компаніями», — йдеться в повідомленні ЄЦБ.

Європейський регуляційний орган, ймовірно, буде першим центральним банком серед країн із розвиненою економікою, який запустить власну криптовалюту. Орієнтовно це станеться у середині цього десятиліття. На даному етапі проєкт цифрового євро знаходиться на стадії дослідження, і остаточно рішення про його впровадження ще не ухвалено.

Нагадаємо:

Європейський центральний банк підвищив три ключові відсоткові ставки на 75 базисних пунктів.

Раніше повідомлялося, що Європейський центральний банк може різко підвищити ключову ставку, оскільки економіка регіону скочується до рецесії.

Індекс зростання споживчих цін у Єврозоні у серпні 2022 року щодо серпня 2021 року може становити рекордні 9,1%.

У липні Європейський центральний банк підвищив три ключові відсоткові ставки на 50 базисних пунктів уперше за 11 років.



Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *