Учителька з Нью-Джерсі арештована за сексуальні стосунки з неповнолітнім учнем

Співробітники рибоохоронної інспекції з Нью-Джерсі під час патрулювання виявили пару, що займалася сексом в автівці. З’ясувалося, що в салоні перебували 37-річна вчителька англійської мови Джессіка С. та її неповнолітній учень.

Під час розслідування було встановлено, що одружена вчителька зустрічалася зі своїм учнем щонайменше п’ять разів у державному природному заповіднику, розташованому за 20 хвилин від школи, де вони займалися сексом. При цьому автомобіль належав самому учню.

Арешт учительки

На початку цього тижня Джессіку С. було заарештовано, вона перебуває під вартою в очікуванні судового слухання. Адміністрація школи Hamilton West оперативно повідомила, що викладачка більше там не працює.

У заяві навчального закладу зазначено: «Ймовірний інцидент порушує наші професійні стандарти та далекий від наших очікувань щодо особистої поведінки співробітника».

Ставлення до учнів

Джессіка С. пропрацювала в Hamilton West понад шість років. На сайті школи вона зазначала, що їй «подобається знайомитися зі студентами та допомагати їм стати кращими версіями самих себе».

Очевидно, у цьому випадку вчителька зловживала довірою учнів та грубо порушила етичні норми педагогічної діяльності. Її дії отримали суворе засудження з боку керівництва школи та правоохоронних органів.

Цей скандальний інцидент, безсумнівно, завдасть значної шкоди репутації навчального закладу та всієї системи освіти в регіоні. Тож адміністрації школи доведеться провести ретельне розслідування та вжити відповідних заходів для недопущення подібних випадків у майбутньому.

Джерело: Bild

Читати також:

Експрезидента США Дональда Трампа визнали винним у сексуальних домаганнях

Світлина: Bild

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *