Атака пуми в Каліфорнії: один загиблий, один поранений

На півночі Каліфорнії сталася дуже рідкісна трагедія — напад пуми забрав життя чоловіка і призвів до поранення його брата. Про це повідомили в офісі шерифа округу Ель-Дорадо.

18-річний юнак зателефонував у службу 911 близько 13:13 в суботу і розповів, що на них із 21-річним братом напала пума в околицях міста Джорджтаун. За його словами, він зазнав численних травм обличчя.

Прибулі на місце події правоохоронці й парамедики надали допомогу молодшому з братів. А під час пошуків старшого вони виявили пуму, яка сиділа поруч із ним. Щоб відігнати хижака і допомогти постраждалому, офіцери відкрили вогонь. Однак чоловік на той час уже помер.

Ім’я загиблого не розголошується. Юнак, що вижив, переніс кілька операцій і, за словами його сімейного речника, одужає повністю. Напад стався, коли брати шукали в лісі оленячі роги.

На місце прибули також мисливські інспектори, які застрелили пуму. Її останки відправлено на експертизу для оцінки загального стану та вилучення ДНК.

Напади пум на людей трапляються вкрай рідко. Починаючи з 1890 року, в Каліфорнії зафіксовано менш як 50 таких випадків, і лише 6 з них були смертельними. Востаннє людина гинула від лап пуми у 2004-му в окрузі Оранж.

Пуми, відомі також як кугуари, пантери чи гірські леви, мешкають у різних біотопах Каліфорнії — від прибережних лісів до гірських масивів. Ці хижаки зазвичай уникають людей, однак іноді трапляються летальні зіткнення.

Трагедія в Джорджтауні стала болючим нагадуванням про необхідність обережності під час прогулянок туристичними маршрутами, особливо в районах, де водяться великі хижі тварини.

Джерело: The New York Times

Читати також:

Турист у штаті Вайомінг ризикнув життям заради селфі з ведмедем

Світлина згенерована ШІ

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *