Британські солдати в американській пустелі проводять навчання на випадок російського вторгнення

Елітний підрозділ британської армії відпрацьовує бойові маневри на місцевості, що нагадує терени українських степів.

Армія Великобританії відправила близько 450 солдатів на навчання під умовною назвою «Проєкт Конвергенція» в американській пустелі Мохаві», — повідомляє The Times.

Британські військові разом з американськими колегами відпрацьовують сценарій бойових дій на випадок російського вторгнення до Європи.

За даними видання, у двотижневих навчаннях з боку Великобританії беруть участь новий елітний підрозділ піхоти та група операторів бойових безпілотників. Британські солдати відпрацьовують бойові маневри на військовій базі Форт-Ірвін у Каліфорнії. Підрозділ рейнджерів, який бере участь у навчаннях, сформували у 2021 році.

У рамках навчань під умовною назвою «Проєкт Конвергенція» військовослужбовці США, Великої Британії та Австралії спільно відпрацьовують нові техніки ведення бою, що ґрунтуються на досвіді військових дій в Україні. Одне з ключових завдань – відпрацювання можливого протистояння російським військам у разі їхнього вторгнення до Європи.

Як зазначає The Times, відкриті ландшафти каліфорнійської пустелі Мохаве обрали для проведення маневрів, оскільки вони нагадують голі простори українських степів.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *