Художники, науковці та громадські діячі закликають Конгрес США підтримати Україну

Понад 35 митців, активістів та вчених звернулися до Конгресу Сполучених Штатів із закликом проголосувати за надання допомоги Україні. Серед підписантів — відомі особистості, як-от співачка та акторка Барбара Стрейзанд, історик Тімоті Снайдер, актор і режисер Міша Коллінз, філософ Френсіс Фукуяма, гурт Imagine Dragons, акторка Аліса Мілано, актор Шон Пенн, історик Сергій Плохій, акторка і режисерка Кетрін Вінник та інші.

У спільній заяві, оприлюдненій CNN, вони наголошують, що «українці борються за своє існування». На окупованих Росією територіях, за їхніми словами, «вона катує громадян України, викрадає українських дітей і вбиває українських лідерів». А на підконтрольних Україні територіях «російські ракети, безпілотники та бомби руйнують церкви та пам’ятники Голокосту».

«Українські збройні сили захищають базові американські інтереси. Вони роблять те, чого самі американці не можуть зробити. Стримуючи російський наступ, вони унеможливлюють інші війни в Європі. Вони стримують Китай, жодним чином не провокуючи Пекін. Показуючи, що ядерну державу можна здолати, вони навчають інші країни, що їм не потрібно створювати ядерну зброю», — ідеться в заяві.

Автори закликають Конгрес невідкладно підтримати Україну. «Українці дають нам шанс. Шанс для американців зробити правильні речі, для них, для нас, для порядності, для людяності. Україна може захистити себе і принести стабільність у весь світ. Якщо ж ми допустимо, щоб Україна програла, ми накличемо катастрофу на них і на себе», — наголошують вони.

Нагадаємо, Конгрес США нещодавно повернувся до роботи після перерви. Час обмежений, а нові загрози можуть з’явитися дуже швидко, попереджають автори заяви, закликаючи «Конгрес зробити правильний вибір — прямо зараз» і підтримати Україну.

Читати також:

Допомога Україні: Конгрес США у пошуку компромісу

Світлина: united24

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *